Büyürken Sürekli Yenileniyoruz..Aynı Kalan Şey Kalitemiz ve Bu Kalitenin Simgesi Renklerimiz

Hacamatsepeti Blog

Hacamat Kupası Nedir?

Hacamat Kupası, Medikal Kupa, Masaj Kupası Vb İsimlerden Oluşan Getat Tedavilerinde Kullanılan Geri Dönüşüm Kullanılmayan Günümüzde Saf  Kristal Olarak Adlandırlan Gpps ve Antişok Hıps Ham madelerden Polistiren Monomer Haldeki Stiren’den Polimeizasyon İle Üretilien Polimerdir Bardak Şeklinde 3 Kısımdan Çubuk Yüzük Ve Silikondan Oluşmaktadır  

Hacamat Kupası Boyutları 2 cm olarak 3 cm Hacamat Kupası 4 cm Hacamat Kupası 5 Cm Hacamat Kupası 6 Cm Hacamat Kupası ve 7cm Hcamat Kupası Olarak Kullanılmaktadır.

2 Cm Hacamat Kupası ve 3 Cm Hacamat Kupası Vucuta Yüz Bölgesi Kol Dirsek Bilek Ayak kısımlarına Uygulanmaktadır.
 
4 Cm Hacamat Kupası Kafa Ense Bölgesine En Çok Tercih Edilen Boydur Ve Genelleme Zayıf Ve Çocuklarda Tercih Edilmektedir 

5 Cm Hacamat Kupası Çocuklar Zayıf Kişiler Bacak Ayak Bilekleri El Kol Kafa bölgelerine Tercih Edilebilir 

6 Cm Hacamat Kupası ve 7 Cm Hacamat Kupası Genel Kullanılan Her Bölgeye Kullanılan Hacamat Kupasıdır.

Hacamat Kupası Pompası 2 Parmak Hacamat Kupası Pompası ve 4 Parmak Hacamat Kupası Pompası olarak Günümüzde Satılmaktadır. 2 Parmak Hacamat Kupası Pompası ve 4 Parmak Hacamat Kupası Pompası Uzmanın Kullamına Göre Konfor Odaklı Değişmektedir 4 Parmak Hacamat Kupası Pompası Ve 2 Parmak Hacamat kupası Pompası Tüm Kupalara Uymaktadır. 

Hacamat Kupası Saf Şeffaf Olmalıdır. Geri Dönüşüm Ham Madde ile Üretilen Kupalar Mat ve Şeffaf Durmaz Bazı Üretim Yapan Firmalar Matlığı Kaybetmek İçin Renkli Olarak Çıkarmaktadır Renkli Hacamat Kupaları Hacamat Tedavisinde Kullanılmamaktadır. 

Hacamat Kupaları
Avatar Mobile
Navigasyon x
X